Biyografi

1980 Yılında Kayseri'de dünyaya geldi.İlkokul, Orta ve Lise öğrenimini Kayseri'de tamamladı. Lisans öğrenimini Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Yüksek Lisans öğrenimini ise Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesi Kamu Hukuku bölümünde tamamladı.Halen Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesi Özel Hukuk Anabilim Dalında Doktora öğrenimini sürdürmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

  2005-2007 yılları arasında Erciyes Üniversitesi Rektörlüğünde Uzman olarak görev yaptı. 2007 yılında bu görevinden istifa ederek ayrıldı. Aynı yıl kurulan ALEV & NEŞELİLER & TOPAK Hukuk ve Danışmanlık Bürosunun kurucu ortaklarındandır. Bu hukuk bürosu bünyesinde , dinamik yapısı ve uzun yılların tecrübesiyle kendi hukuk alanlarında ihtisaslaşmış Av.Bilal NEŞELİLER ve Av.Ertan ALEV ile birlikte  avukatlık mesleğinin saygınlığına yakışır bir şekilde çizgisinden ayrılmamak koşulu ile  en yüksek standart ve kalitede hukuki hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Uzmanlık alanları, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İdare Hukuku ve Kamu İhale Hukukudur. 

 

 


Avukat Süleyman TOPAK